Targi budowlane

 Szanowni Państwo, wielkimi krokami zbliża się V jubileuszowa odsłona Targów Branży Budowlanej "Budujemy nowocześnie".  Już  14-15 kwietnia 2018 roku na Hali Widowiskowo Sportowej Kalisz Arena bedzie można zapoznać się z najnowszymi technologiami oraz rozwiazaniami stosowanymi w branży budowlanej.

Więcej…

Zwiedzający Targi

Serdecznie Państwa zapraszamy na V jubileuszową edycję Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, które odbędą się w dniach 14-15 kwietnia 2018 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej Kalisz - Arena przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24 ( dawna ul. Hanki Sawickiej), 62-800 Kalisz.

Więcej…

Projekt ogrodu za DARMO!

Projekt wymarzonego ogrodu za darmo- tylko na Targach Budowlanych w Kaliszu

 

Stworzenie pięknego i funkcjonalnego ogrodu nie należy do prostych zadań, dlatego warto powierzyć je fachowcom! Specjalnie dla Ciebie projekt- wizualizację wymarzonego ogrodu  może przygotować architekt krajobrazu na Targach Budowlanych w Kaliszu zupełnie za darmo!!!

Więcej…

Prezentacja wystawców

Aktualna lista wystawców na Targach. Na bieżąco będą też uzupełniane profile nowych wystawców - warto zatem wracać na tą stronę!

 lista wystawcw

POZBRUK - producent kostki brukowej

 

pozbruk

Po ponad 30 latach działalności GRUPA POZ BRUK posiada sieć zakładów produkujących prefabrykaty betonowe i własne kopalnie kruszyw. Prowadzi także działalność na rynku nieruchomości oraz w przemyśle spożywczym, pozostając nadal firmą rodzinną z polskim kapitałem. Jakość i dążenie do perfekcji są niezmiennie na pierwszym miejscu.

 

Stawiamy na jakość – to słowa, które w niezwykle prosty sposób podsumowują ponad ćwierć wieku działalności produkcyjno-biznesowej POZBRUK. Przez lata stały się one podstawą w podejmowaniu wszelkich działań związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa. Począwszy od doboru personelu, poprzez stworzenie nowoczesnego zaplecza technologicznego i przygotowaniu koncepcji niepowtarzalnego produktu, po profesjonalną obsługę klienta.

Nacisk na najwyższą jakość zaowocował stworzeniem silnej i konkurencyjnej marki POZBRUK, wyróżniających się produktów, a ostatecznie budową niepodważalnego zaufania wśród klientów – nie tylko w Wielkopolsce, ale również innych regionach kraju. Zaufania, które jest dla nas najważniejszą wartością.

Dziś, przyjęta przed laty filozofia jakościowa, uzupełniana jest z powodzeniem o niezwykle istotny w funkcjonowaniu współczesnego przedsiębiorstwa element – innowacyjność. To ważne połączenie w bezpośredni sposób przyczynia się nie tylko do wzmocnienia wizerunku POZBRUK, jako lidera branży, ale przede wszystkim wizerunku marki godnej zaufania, poprzez spełnianie nawet najbardziej restrykcyjnych wymagań.

30 lat tradycji przedsiębiorstwa zobowiązuje. Wprowadzony w 2011 roku program wyścigu o najwyższą jakość ma na celu wyznaczenie nowej, bezkompromisowej jakości produktów na rynku poprzez zastosowanie najnowocześniejszych dostępnych technologii produkcji i oryginalnych receptur opartych o nanotechnologie.

 

POZBRUK - Zakład w Kaliszu

ul. Energetyków 12/14
62-800 Kalisz
tel. 61 814 45 00
fax 61 814 45 05

 


 

Armatura Kozłowski - armatura24.pl

armatura

Firma rozpoczęła działalność w 1990 roku, tworząc w Krotoszynie hurtownię zajmującą się ARMATURĄ SANITARNĄ , ARMATURĄ GRZEWCZĄ oraz INSTALACJAMI SANITARNYMI pod nazwą Handel Hurtowy i Detaliczny K. Jóżef Kozłowski. W 1994 r. wynajęliśmy magazyn, rozpoczynając jednocześnie działalność hurtową na lokalnym rynku i zrzeszając wokół siebie okoliczne firmy wykonawcze.

Swoją ofertę handlową kierujemy do hurtowni, sklepów , firm instalacyjnych , serwisantów oraz do odbiorców detalicznych. Oferujemy bardzo szeroki wybór asortymentu począwszy od armatury sanitarnej , grzewczej, wyposażenia kotłowni,  aż po instalacje sanitarne a nasza oferta handlowa obejmuję ponad 30 000 pozycji.

Z dniem 01.01.2011 r. firma zmieniła nazwę z Handel Hurtowy i Detaliczny K. Józef Kozłowski na Armatura Kozłowski Sp. z o.o. Spółka Komandytowa.

Jesteśmy przekonani, że doradztwo techniczne, współpraca z projektantami, naszymi partnerami handlowymi i miła obsługa pozwolą nam na stałe umacnianie naszej pozycji na fachowym rynku.

DZIS ARMATURA KOZŁOWSKI SP. Z O.O. TO:

 • 4 oddziały na terenie województwa wielkopolskiego
 • Kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych powierzchni użytkowej
 • ponad 30 tyś. pozycji asortymentowej w ciągłej sprzedaży
 • stale poszerzająca się oferta asortymentu
 • fachowa obsługa oraz doradztwo w inwestycjach
 • doskonałe zaplecze logistyczne
 • ponad 60 miejsc pracy
 • projektowanie łazienki GRATIS


Matuszczak & Radajak Ocieplanie budynków pianką

radajak

Jesteśmy dla Ciebie, Maciej Matuszyk i Patryk Radajak, tworzymy przedsiębiorstwo, które oferuje instalację nowoczesnego systemu izolacji termicznej, wodnej i akustycznej. Używamy pian poliuretanowych otwarto- i zakmniętokomórkowych. Nasze wykształcenie i doświadczenie zapewni odpowiedni dobór materiału, tak aby do maksimum ograniczyć koszty ogrzewania lub chłodzenia Twojego budynku. Nie znasz jeszcze piany?... Tak masz ją w domu... w lodówce!

Wykonujemy izolację budynków mieszkalnych: stropodachy, poddasza, konstrukcje dachowe, ściany, posadzki, tarasy oraz izolację budynków gospodarczych: kurników, chlewni, przechowalni warzyw i owoców, chłodni, magazynów.

Wykonujemy natrysk powłok hydroizolacyjnych znajdujących zastosowanie na: zewnętrznych powierzchniach dachów, wszelkiego typu zbiornikach i cysternach (w tym paliwowych), obiektach sportowych, wojskowych, handlowych, basenach przemysłowych i rekreacyjnych, skrzyniach ładunkowych, warstwach zewnętrznych izolacji poliuretanowych, tarasach, garażach, kontenerach, halach.

Cechuje nas fachowa obsługa, szybki czas realizacji oraz gwarancja jakości.

MATUSZYK & RADAJAK
ul. Św. Michała 46,
62-800 Kalisz
tel. +48505012600

www.izolacjapianka.pl


Alando

alando

Alando to firma działająca z sukcesem na rynku wielkopolskim od 2002 roku, stale się rozwijając, poszerzając zakres swoich usług. Firma zajmuje się obsługą klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Wykonuje pełen zakres usług wykończeniowych i montażowych związanych ze stolarką okienną. Jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Technika Okienna, producenta Oknien Avante.

ul. Majkowska 17
62-800 Kalisz
www.alando.pl


"Kam-Bet"

Długoletnia tradycja firmy w dziedzinie kamieniarstwa oraz doświadczenie szlifowane przez te lata to cenione wśród naszych Klientów atuty. Bogata oferta oraz terminowa realizacja to kolejne istotne elementy, które wpływają na zadowolenie naszych Klientów.

Nasza oferta skupia się przede wszystkim na takich realizacjach jak: nagrobki, schody zewnętrzne i wewnętrzne, parapety, blaty wewnętrzne i zewnętrzne, kominki. Zajmujemy się również układaniem kostki granitowej oraz innych realizacji związanych z kamieniarstwem.

Wykwalifikowana załoga oraz nowoczesny park maszynowy zapewniają profesjonalną realizację z dbałością o najmniejszy detal. Współpracujemy podwykonawcami, architektami oraz projektantami wnętrz dlatego możemy zaoferować kompleksową realizację od projektu - wykonania - po prace wykończeniowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami, które są potwierdzeniem naszego rzemiosła w dziedzinie kamieniarstwa.

"KAM - BET"

Władysław Jarczewski

62-800 Kalisz
ul. Św. Michała 133

telefon:
62 764 91 13

telefon komórkowy:
+48 604 406 137
+48 600 886 233

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


Bank Zachodni WBK

bzwbk

Bank Zachodni WBK należy do największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się banków na polskim rynku, obsługującym Klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi finansowe na najwyższym poziomie, wspierane przez nowoczesne technologie bankowe. Największą wartością są dla nas relacje z Klientami oparte na zaufaniu. Dlatego pomagamy im w realizacji ich celów udostępniając zaawansowane rozwiązania finansowe, szybko podejmując decyzje kredytowe oraz stosując proste i przejrzyste procedury.

Wieloletnie doświadczenie, w połączeniu z innowacyjnym podejściem, pozwala nam na oferowanie nowoczesnych produktów za pośrednictwem jednej z największych
w Polsce sieci oddziałów i placówek partnerskich (blisko 1000) oraz elektronicznych kanałów dostępu, w tym bankowości mobilnej. Grupa Banku Zachodniego WBK to usługi maklerskie, zarządzanie aktywami, funduszami inwestycyjnymi, leasing, faktoring oraz pełna oferta bancassurance. Głównym akcjonariuszem Banku Zachodniego WBK jest Banco Santander, pierwszy bank w strefie euro i 11. na świecie pod względem kapitalizacji.

www.bzwbk.pl

 


"BREWA" efektywna energia

brewa

ENERGOSZĘDNOŚĆ TO NASZA SPECJALNOŚĆ

Jeśli chcesz zmniejszyć zużycie energii i płacić mniej za prąd, gaz, wodę czy ogrzewanie - wybierz usługi Brewa. Pomożemy Ci zbudować niezależność energetyczną.

WSPÓŁPRACUJEMY Z KLIENTAMI BIZNESOWYMI I GOSPODARSTWAMI DOMOWYMI

Bez względu na to, czy prowadzisz małą bądź średnią firmę, czy szukasz sposobu na zmniejszenie domowych rachunków – Brewa przygotuje i wdroży rozwiązania energetyczne na miarę Twoich potrzeb.
Nasze doświadczenie, wszechstronna wiedza merytoryczna oraz pasja w działaniu sprawiają, że nasze usługi cieszą się zaufaniem szerokiego grona Klientów.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA ENERGETYCZNE DOPASOWANE DO CIEBIE

Kluczowym elementem oferty Brewa są rozwiązania oparte o czyste i odnawialne źródła energii. Fotowoltaika,kolektory słoneczne czy pompy ciepła? Skrupulatnie przeanalizujemy Twoje potrzeby i wykonamy instalację, która pozwoli na osiągnięcie najlepszego efektu.

Ponadto poprawimy efektywność energetyczną między innymi poprzez:

 • wykorzystanie oświetlenia LED,
 • montaż rekuperatorów,
 • dobór odpowiedniej mocy ciepła, energii elektrycznej,
 • pomoc w wyborze najtańszego operatora energetycznego.

Skontaktuj się z nami, by otrzymać kompleksową pomoc. Dzięki usługom Brewa, zmniejszysz koszty zużycia energii, nie tracąc na jakości.

KOMPLEKSOWA OPIEKA

Brewa zapewnia Ci pełne wsparcie – od wstępnej analizy potrzeb i możliwości, przez wykonanie projektu, pomoc przy pozyskaniu finansowania i dofinansowania, dobór, zakup i montaż odpowiednich instalacji, aż po pomoc w rozliczeniu środków i pozyskaniu koncesji, czy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Jednym słowem: towarzyszymy Ci na każdym kroku prowadzącym ku tańszej, czystej energii dla Twojego domu czy firmy.

 • Współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami instalacji energetycznych, zapewniając nadzór nad pracami.
 • Stawiamy na urządzenia i systemy od liderów rynku czystej energii – u naszych Klientów instalujemy wyłącznie niezawodne rozwiązania.
 • Na każdym etapie prac, koncentrujemy się na potrzebach Klienta – dopasowując usługi do jego indywidualnych potrzeb i możliwości.

 

Dział Obsługi Klienta

Starszy konsultant ds. Energetyki Odnawialnej
inż. Piotr Kotkowski665 099 864
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Konsultant ds. Energetyki Odnawialnej
Maciej Borowiak605 783 101
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Brewa s.c.

ul. Wrocławska 71-75/3
62-800 Kalisz

www.brewa.pl

 


P.H.U. Kulig Bramy, Ogrodzenia, Napędy

Od 2000 roku jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem znanych na rynku krajowym i zagranicznym firm: "AW Wiśniowski", zajmującej się produkcją bram i systemów ogrodzeniowych, oraz "FAAC", "CAME", "BFT" znanych producentów napędów i elektroniki do bram ogrodzeniowych i garażowych.

Dynamiczny rozwój i wysoka jakość obsługi klienta pozwoliły nam w roku 2002 zająć miejsce w pierwszej 20 spośród wszystkich 400 partnerów "AW Wiśniowski" w Polsce i zagranicą. Nabyte doświadczenie i ciągle rosnąca rzesza zadowolonych klientów spowodowały, że uzyskaliśmy w naszej branży najsilniejszą pozycje na rynku lokalnym.

W 2001r. firma uzyskała certyfikat autoryzacji jako jedyna firma w powiecie kaliskim.

P.H.U KULIG
ul. Czestochowska 77
62-800 Kalisz (woj. Wielkopolskie)
tel. +48 62 503 16 76 lub 48 502 542 150
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

www.kulig.net.pl


Calisia dobra strona miasta portal informacyjny

CALISIA.PL

62-800 Kalisz
Al. Wolności 17a/35, tel. +48 62 767 77 99
(biurowiec w podwórzu IV piętro)


Materiały budowlane "AW Wesołek"

Materiały Budowlane AW Wesołek Sp. z o.o. Sp. K. to firma z ponad 25-cio letnim doświadczeniem. Działalność swoją opieramy na dystrybucji materiałów budowlanych, opału, nawozów oraz świadczeniu usług transportowych. Zdobyte doświadczenie oraz znajomość rynku pozwala nam zaoferować pełen asortyment materiałów budowlanych.

Nasza baza transportowa jest systematycznie odnawiana i dopasowywana do potrzeb naszych klientów. Posiadamy tabor o zróżnicowanej ładowności i przeznaczeniu. Od małych zwrotnych 3-tonowych wywrotek poprzez 8-tonowe samochody ciężarowe z możliwością rozładunku palet oraz 24-tonowe zestawy z rozładunkiem. Ponadto posiadamy specjalistyczne cysterny do przewozu cementu luzem, a także wywrotki do przewozu materiałów sypkich.

Świadczymy również usługi transportowe w ruchu krajowym i międzynarodowym. Posiadamy kilkanaście zestawów: ciągnik siodłowy Renault Premium (EURO 5) z naczepą oraz kilka zestawów samochodów ciężarowych HDS z przyczepą. Dzięki własnemu serwisowi i myjni samochodowej nasze pojazdy są w bardzo dobrym stanie technicznym oraz pełnej gotowości do podjęcia każdego zadania.

Siedziba firmy
Chocicza ul. Składowa 14 63-041
61 287-35-00
61 287-51-93
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
www.mbwesolek.pl


MDM Group

bemarokna

Nasza firma działa na rynku budowlanym od 2001 roku, od tego czasu sprzedajemy i świadczymy usługi montażowe stolarki okiennej i drzwiowejz pcv, drewna i aluminium.

Jesteśmy przedstawicielem jednego z njwiększych polskich producentów okien i drzwi Firmy PETECKI, posiadającej czteryzakłady produkcyjne o powierzchni ponad 26 000 m2, w których na nowoczesnych liniach technologicznych produkuje się do 3000 okien dziennie. Oprócz stolarki otworowej w swojej ofercie posiadamy również bramy garażowe, rolety zewnętrzne, roletki materiałowe oraz szeroki wybór parapetów. Doświadczenie i wiedza pozwala na realizację nawet najtrudniejszych zamówień klientów. Na każdym etapie realizacji zlecenia klient może więc liczyć na fachową pomoc i doradztwo techniczne, jednocześnie firma zapewnia profesjonalny montaż. Roboty montażowe prowadzone są bowiem w oparciu o doświadczoną kadrę montażystów, co daje gwarancję wysokiej jakości wykonywanych zleceń. Dodatkowo świadczymy usługi serwisowe podczas trwania gwarancji jak i po jej zakończeniu.
Z oferty naszej Firmy skorzystało już tysiące klientów, wierzymy że tylko zadowoleni Klienci są stałymi Klientami, dlatego staramy się aby nasza oferta była cały czas aktualna i odpowiadała oczekiwaniom rynku. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą stroną mając nadzieję, że wkrótce dołączycie Państwo do grona naszych Klientów.

BemarOKNA
62-800 Kalisz
pl. Kilińskiego 11
tel./fax: 62 757 16 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

www.bemarokna.pl

 


Suntronic

suntronic

IMPORT-EKSPORT
Działy: Zabezpieczenia – Oświetlenie LED – Fotowoltaika -

Bezpieczeństwo:
-generatory mgły ochronnej UR FOG-całkowita nowość w Polsce www.ur fog.pl
chroń mienie - "czego złodziej nie widzi tego nie ukradnie"

Biometryczna kontrola dostępu:
-skanowanie twarzy
-linie papilarne
-prześwietlanie naczyń krwionośnych palca

Telewizja przemysłowa:
hurt -detal
Systemy megapikselowe IP, CVI, AHD, analogowe (zewnętrzne,wewnętrzne, mini, zdalny podgląd i sterowanie także dużymi obiektami, zmiana istniejących systemów analogowych bez wymiany kabli na systemy sieciowe, wszelkie rozwiązania.

Zewnętrzne systemy wczesnego ostrzegania
Aautomatyka bram na zasadzie analizy pojazdu -"swój-obcy" z pełną historią zdarzeń. /firmy, obsługujące dużo pojazdów całodobowo(zaopatrzenie,odbiory towarów,auto cysterny z paliwami na placach przeładunkowych/
Fotowoltaika: gotowe zestawy
Oświetlenie led: drogowe, parkowe,dekoracyjne, oświetlenie obiektów i mostów, panele led
LIVOLO: eleganckie włączniki i przełączniki światła ze szkła kwarcowego

Od ponad 25 lat firma zajmuje się szeroko rozumianym wdrażaniem i montażem monitoringu obiektów i najnowszych technologii oraz urządzeń związanych ze zwiększeniem bezpieczeństwa w firmach, domach, fabrykach, u klientów instytucjonalnych, obiektach sakralnych, i wielu innych.

Jako wyłączny przedstawiciel na Polskę GENERATORÓW MGŁY OCHRONNEJ firmy
UR FOG, jesteśmy importerem i dystrybutorem
. Powadzimy szkolenia i pokazy dla klientów i firm instalacyjnych. (zastosowanie:ochrona domu, biura, firmy,kantoru, kasy, towaru w sklepu, sklepu z bronią,jubilera, dzieł sztuki, kościołów, parafii, magazynów, garaży z samochodami, jachtami, qadami, skuterami wodnymi, łodziami motorowymi, prywatne hangary z awionetkami, magazyny uzbrojenia, strzelnice, kluby strzeleckie - magazyny uzbrojenia w firmach ochroniarskich, i innych formacjach, dodatkowe zabezpieczenie pomieszczeń z prywatnymi arsenałami broni sportowej myśliwskiej i innej. Działanie polega na uniemożliwieniu i opóźnieniu włamywaczom działania

Suntronic
ul. Widok 74
62-800 Kalisz
www.suntronic.pl

 


Kominki Julian Solarski

dekorator

Firma SOLARSKI swoją działalność rozpoczęła w 2003r. Zrodziła się z pasji do kominków i naturalnych kamieni oraz z miłości do widoku tańczących ognistych płomieni. Nasza firma oferuje państwu: kominki, blaty, schody, parapety, wyroby z kamiena, okna, drzwi oraz profesjonalny i fachowy montaż. Każde zlecenie jest traktowane bardzo indywidualnie i wyjątkowo, by zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów. Pracujemy na najwyższej jakości materiałach, by zapewnić państwu komfort i poczucie bezpieczeństwa płynące bezpośrednio z naszej pracy. Chcąc podwyższać nasze umiejętności uczestniczymy w licznych szkoleniach oraz współpracujemy z renomowanymi polskimi, jak i zagranicznymi firmami. Usatysfakcjonowanie i zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem i nadrzędnym celem.

SOLARSKI

Adres: ul. Częstochowska 171-173 Kalisz

Tel. 883-115-299

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

www.solarski.com.pl


ToKoEnergo energia ze źródeł odnawialnych

tokoenergo

Firma ToKoEnergo zajmująca się od 2009 roku sprzedażą i instalacją urządzeń do produkcji energii odnawialnej m.in. systemów fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych i metalowych wkrętów do ziemi firmy Krinner i firmy Bayo.s będące szybką w montażu i ekologiczną alternatywą betonowych fundamentów. Z wkrętami zaoszczędzą państwo czas potrzebny do wykonania fundamentów. Konstrukcja z wkrętów gotowa jest do natychmiastowego wykorzystania eliminując przerwę technologiczną w trakcie betonowania. Produkty są testowane na obciążeni nacisku, napięcie boczne i wyrywanie. Wkręty do ziemi są idealną opcją dla firm zajmujących się instalacją budowli publicznych, tj. przystanki, place zabaw, różnego rodzaju reklam na skwerach, masztów pod flagi, siłowni zewnętrznych, ogrodzeń wyposażenia parków, naziemnych instalacji fotowoltaicznych można je również stosować jako fundamenty pod domki i domy letniskowe do kotwiczenia hal namiotowych, namiotów, balonów reklamowych, balonów sportowych, przy osadzaniu płotów betonowych, drewnianych itp.. Montaż przebiega szybko, bez placu budowy, wykopów i betonowania bez względu na porę roku. W zależności od instalowanej konstrukcji stosujemy odpowiednią wielkość wkrętu, a jego montaż w podłożu wykonujemy przy pomocy ręcznego przyrządu, elektrycznej wkrętarki bądź samobieżnego urządzenia.

ToKoEnergo s.r.o. Sp. z o.o.
Oddziałw Polsce
ul. Fabryczna 2A
62-800 Kalisz

www.tokoenergo.com


"PPH Margo" Meble Adamów

Meble Adamów - jest firmą, która od wielu lat zajmuje się produkującą wysokiej jakości mebli na indywidualne zamówienie. Nasze meble cieszą się ogromnym uznaniem wśród klientów, dlatego promujemy je własnym nazwiskiem, zapewniając w ten sposób gwarancję jakości i stylu. W naszej firmie powstają produkty tworzone z pasją, dla nas każdy dzień oznacza nowe wyzwania. Cechuje nas solidność, rzetelność i dbałość o klienta.
Kompleksowa oferta naszej firmy pozwala zaspokoić najbardziej wyszukane wymagania. Dostosowujemy się do każdego klienta tak, aby wnętrze kuchenne spełniało jego poczucie estetyki, komfortu i satysfakcji. Dbamy o szczegóły nadające każdej kuchni niepowtarzalny styl i klimat.
Nasze meble:
Meble na wymiar cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, którym zależy na indywidualnym i funkcjonalnym urządzaniu swoich wnętrz. Nasze meble produkujemy z wysokiej jakości materiałów. Każda kuchnie jest niepowtarzalna – wyjątkowa. Współpracujemy z projektantami którzy spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.

W naszej ofercie posiadamy fronty:

 • lite drewno,

 • fornirowane,

 • płyty MDF lakierowane -matowe, półmatowe lub w połysku,

 • fronty laminowane,

 • fronty ze szkła malowane,

 • fronty szklane z wtopionym fornirem, zdjęciem lub materiałem.

ZAPEWNIAMY:usługi w zakresie:

 • pomiaru pomieszczenia,

 • projektowania mebli z uwzględnieniem przyłączy,

 • wizualizacji projektów,

 • dostaw zamawianego towaru,

 • montażu mebli i sprzętu AGD.

 • sprzedaż sprzętu AGD w atrakcyjnych cenach

 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,

PPH Margo Marek Adamów

ul. Wrocławska 59
56-416 Twardogóra
Marek Adamów – właściciel tel. 606 309 874
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Salon Firmowy:

Meble Adamów
ul. Ogrodowa 23/2,
62-800 Kalisz
Telefon: 606 494 990
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

www.mebleadamow.pl


P.P.H.U. "MAREX" okna z Krakowa

marex

Firma MAREX jest autoryzowanym przedstawicielem Firmy Oknoplast, producenta markowych okien, drzwi i rolet. Na terenie Kalisza działamy od 2000 r. W tym czasie udało nam się zdobyć uznanie u wielu klientów, którzy zdecydowali się na zakup naszych okien, bram, drzwi i rolet. Obecnie posiadamy salon handlowy, który mieści się w Kaliszu oraz nowo otwarty w Ostrowie Wielkopolskim.

Nasze produkty cieszą się ogromnym zaufaniem zarówno w Polsce jak i wielu państwach europejskich, a zdobyte doświadczenie pozwalla nam świadczyć zawsze największą jakość usług.

Firma OKNOPLAST to:

 • Jeden z liderów innowacji w Europie20-letnie doświadczenie w branży okien PVC.

 • Jeden z 5 największych producentów stolarki otworowej w Europie

 • Ponad 1800 salonów na terenie Polski, Słowacji, Czech, Niemiec, Włoch, Francji, Węgier, Austrii, Słowenii i Szwajcarii

 • Współpraca z renomowanymi europejskimi dostawcami komponentów

 • Prawdziwy ekspert w tworzeniu kompleksowych rozwiązań

 • Bogata oferta produktowa

 • Wyjątkowe, niepowtarzalne i opatentowane wzory okien i drzwi

 • Profesjonalna usługa doradcza i montażowa

 • Nowoczesny park maszynowy

 • Własna produkcja pakietów szybowych z powłokami niskoemisyjnymi poprawiajacymi bilans energetyczny, także z wykorzystaniem szyb hartowanych

 • Ponad 70% Klientów z polecenia

Siedziba główna w Kaliszu

P.P.H.U. "MAREX" - Partner OKNOPLAST
ul. 3-go Maja 14, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 501 82 92
kom: +48 731 313 925
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Siedziba w Ostrowie Wielkopolskim

P.P.H.U. "MAREX" - Partner OKNOPLAST
ul. Piłsudskiego 29, 63-400 Ostrów Wielkopolski
tel./fax: 62 597 16 64
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

www.marex.kalisz.pl


"Plasmet" Jesion technika zamocowań i uszczelnień - stoisko 21

plasmet

Firma PLASMET z siedzibą w Kaliszu powstała w 1979 roku. Założycielem firmy i twórcą całego przedsięwzięcia jest inż. Andrzej Jesion. Dziś PLASMET jest dużą rodzinną spółką, która od samego początku działalności związana była z produkcją i sprzedażą elementów mocujących dla przemysłu metalowego i budowlanego.

Obecnie jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym najbardziej renomowanych producentów z zakresu techniki mocowań i chemii budowlanej na terenie centralnej Polski.

W naszej ofercie znajdą Państwo kilka tysięcy pozycji asortymentowych dla rynku hurtowo-detalicznego oraz profesjonalnego. Dysponujemy licznym personelem fachowych doradców i przedstawicieli handlowych, a rozbudowana sieć logistyczna pozwala na szybkie zaopatrzenie każdego z naszych klientów.

PLASMET - JESION Sp. J.
ul. Radoszewskiego 19-21
62-800 Kalisz
NIP: 6182046814
Regon: 300471180
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
www.plasmet.pl

 


Termika

termika-logo

Budujesz, Remontujesz Termiki potrzebujesz

Termika Grupa SBS Grala, Wojciechowski Sp. J. powstała w 1993 roku.

Od tego czasu udało nam się zdobyć uznanie i zaufanie u wielu naszych klientów. Doświadczenie zdobyte przez lata pozwala nam świadczyć zawsze najwyższą jakość sprzedaży i doradztwa technicznego. Cały czas się dla Państwa rozwijamy! W ofercie posiadamy szeroką gamę instalacji sanitarnych, systemów grzewczych oraz wyposażenia szklarni i łazienek. Naszym podstawowym celem jest przygotowanie oferty precyzyjnie dopasowanej do potrzeb konkretnego Klienta. Aktualnie posiadamy dwa salony handlowe - w Kaliszu oraz w Krotoszynie.

Obsługujemy szereg inwestycji, zapewniając pomoc merytoryczną oraz dużą dostępność towarów bezpośrednio z naszych magazynów. Najszerszą grupą naszych odbiorców są firmy handlowe i instalacyjne, projektanci oraz serwisanci.

Na przełomie roku 2015/2016 uruchomiliśmy nowy dział w firmie "Termika eco line", zajmujący się tematyką odnawialnych źródeł energii. Obsługujemy zarówno małe układy jak i duże farmy fotowoltaiczne, gwarantując kompleksową pomoc przy doborze instalacji, montażu, projekcie oraz dofinansowaniu. Wierzymy, że wiele inwestycji, które zrealizowaliśmy pozwoli Państwu osiągnąć niezależność finansową w znacznie bardziej ekologicznym środowisku.

TERMIKA – Grupa SBS

KALISZ ul. Obozowa 48 – 52
tel 62 764 32 08
KROTOSZYN ul. Ostrowska 195
tel. 603 809 600
www.termika-kalisz.pl


Termika Eco Line

logo ecoline

Odnawialne źródła energii

Na przełomie roku 2015/2016 uruchomiliśmy nowy dział w firmie "Termika eco line", zajmujący się tematyką odnawialnych źródeł energii. Obsługujemy zarówno małe układy jak i duże farmy fotowoltaiczne, gwarantując kompleksową pomoc przy doborze instalacji, montażu, projekcie oraz dofinansowaniu. Wierzymy, że wiele inwestycji, które zrealizowaliśmy pozwoli Państwu osiągnąć niezależność finansową w znacznie bardziej ekologicznym środowisku.

Oferujemy panele firmy 3P NSU, która powstała w 2012 roku. Panele te posiadają europejskie komponenty oraz produkowane są z wykorzystaniem europejskich płytek krzemowych, dzięki temu należą do produktów marki PREMIUM.
Każdy panel indywidualnie podczas procesu produkcji poddawany jest testom oraz sprawdzany pod kątem wydajności i sprawności.
Głównym dystrybutorem paneli na Polskę jest "Termika eco line"

Cechy modułu:

 • Komponenty Europejskie
 • 12-letnia gwarancja na wady ukryte produktu
 • 30-letnia gwarancja na moc
 • Wysoka odporność na UV i warunki pogodowe
 • Maksymalne obciążenie śniegiem 5400 Pa
 • Dwukrotny test elektroluminescencyjny
 • 100% wolne od PID
 • Pozytywna tolerancja mocy 0~+3%
 • Wszystkie komponenty certyfikowane
 • Produkt wyprodukowany w Polsce.

Kalisz, ul. Obozowa 48-52
62-800 Kalisz
www.termika-kalisz.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
tel: 608 800 020


Biuro Projektowe ESPEJA

ESPEJA logotyp-jpg

Masz do urządzenia, remontu swoje własne "M". Nie wiesz jak to zrobić??

DOBRZE TRAFIŁEŚ!Wykonujemy projekty wnętrz 3D "szytych na miarę".

Zapewniamy:
- profesjonalne doradztwo
- dobry pomysł
- dokumentację dla fachowców
- pomoc w wyborze materiałów
- ekipę remontową
- nadzór nad inwestycją.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół ESPEJA
tel. kontaktowy 791 930 761

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na facebooku oraz stronie internetowej:

www.espeja.pl
www.facebook.com/biuroespeja


Borowiak Nieruchomości

Borowiak Nieruchomosci logo

Borowiak Nieruchomości - Sprzedajemy i Wynajmujemy Nieruchomości w najpiękniejszym mieście Polski.

Borowiak Nieruchomości

Hanki Sawickiej 42A

62-800 Kalisz

Tel. 661 570 874

http://www.borowiaknieruchomosci.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 


P.P.H.U. AL-TECH

Logo AL-TECH  Logo STEICO

Firma P.P.H.U. AL-TECH Tomasz Popis jest autoryzowanym dystrybutorem firmy STEICO.
Oferta naszej firmy obejmuje budowę domów energooszczędnych i pasywnych w systemie STEICO. Zapewniamy fachową obsługę inwestycji, doradztwo, projekt, dokumentacja, finansowanie i wykonawstwo.
Zajmujemy się również sprzedażą i kompleksowym wykonawstwem pokryć dachowych oraz termomodernizacją poddaszy i elewacji budynków tradycyjnych.

STEICO - producent materiałów budowlanych przyjaznych środowisku
Lider wśród materiałów izolacyjnych z włókna drzewnego

Grupa STEICO to korporacja o ogólnoświatowym zasięgu, głównym udziałowcem jest spółka STEICO SE. Produkujemy szeroką paletę materiałów izolacyjnych z włókna drzewnego oraz niezwykle wytrzymałe i zarazem lekkie belki dwuteowe na konstrukcję ścian, dachów czy stropów. Nasze ekologiczne produkty budowlane pozwalają na projektowanie oraz budowę domów w standardzie energooszczędnym, w tym również w standardzie pasywnym. Rozwiązania dla budownictwa oferowane przez STEICO otrzymały prestiżowy certyfikat, wydawany przez Niemiecki Instytut Budownictwa Pasywnego. Dodatkowo rozwiązania oferowane przez STEICO sprawdzają się świetnie w budownictwie tradycyjnym. STEICO to system lekkich i wytrzymałych stropów wraz z świetną izolacją akustyczną, to także gotowa konstrukcja dachu. Dach STEICO zapewnia doskonałą ochronę przed utratą ciepła w zimie oraz dodatkowo chroni budynek przed przegrzewaniem się nawet w najbardziej upalne dni lata! . Nasze produkty są otwarte dyfuzyjnie. Sprawdzają się zatem świetnie również przy modernizacji starszych budynków.

Dzięki fabrykom w Czarnkowie, Czarnej Wodzie i Casteljaloux dysponujemy największym zapleczem produkcyjnym w Europie. Na dzień dzisiejszy obsługujemy klientów w ponad 40 krajach. Głównym celem naszej działalności jest dostarczanie wyrobów, które są zdrowe i wyprodukowane z surowców naturalnych.

Wysoka jakość produktów STEICO potwierdzana jest przez nadzór ze strony niemieckiego Urzędu Kontroli Materiałów Nordrhein-Westfalen (MPA NRW), Dortmund. Od sierpnia 2003 produkcja jest certyfikowana przez grupę TÜV Süddeutschland wg ISO 9001:2008.

P.P.H.U. AL-TECH Tomasz Popis
Ul. Wrocławska 152-186
62-800 Kalisz

tel: 62 501 02 92
Mob: + 48 604 455 401
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 


Tomek Kominki

Główny profil działalności firmy to wykonywanie kominków z wkładami ,każdy projekt jest rzeczą indywidualną według potrzeb klienta.Wykonujemy równierz wszelkiego rodzaju konstrukcje i projekty z kamienia marmur,trawertyn, granit ,łupki ,szeroka gama kamienia pozwala na wykonanie zarówno schodów ,blatów kuchennych ,wszelkiego rodzaju elementów ozdobnych ścian i elewacji.Wszystko to poparte 14 letnim doświadczeniem w branży związanej z kamieniem i wkładami kominkowymi.

TOMASZ CICHOWICZ
al. Górnośląska 56
62-800 Kalisz
www.tomkominki.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


TERMO-STROP

termo-strop logo

Marka firmy Termo-Strop powstała w 2009 roku zapewniając profesjonalne usługi w zakresie wykonywania skutecznej izolacji termicznej budynków, w tym ociepleń stropodachów, stropów, poddaszy, podłóg na legarach, ścian szczelinowych i innych trudno dostępnych miejsc. Wszystkie prace ociepleniowe wykonywane są nowatorską, efektywną metodą wdmuchiwania (BLOW-IN) oraz metodą natryskową piany PUR. Metody te zapewnią, dzięki swej skuteczności, szybki zwrot poniesionych nakładów inwestycyjnych. Firma działa także w branży ociepleń stropów piwnicznych metodą również natryskową jak i tradycyjną . Ponadto działamy też w branży renowacji pokryć dachowych w systemie płynnych membran dachowych HYDRONYLON .

Termo-Strop realizuje zlecenia w zakresie ocieplania własnymi siłami. Firma dysponuje profesjonalnym sprzętem oraz wyspecjalizowanym zespołem pracowników, dlatego jest w stanie zagwarantować wysoki poziom świadczonych usług oraz wykonanie prac ociepleniowych na terenie całego kraju.

Firma zapewnia niezawodną metodę, rzetelność i perfekcyjne wykonanie każdego zlecenia. Zarówno na materiały jak i roboty budowlane

Poniżej w skrócie tym czym się zajmujemy;

 • Izolacje wdmuchiwane
 • Izolacje natryskowe
 • Izolacje stropów
 • Izolacje piwnic
 • Demontaż azbestu
 • Płynne membrany dachowe

TERMO-STROP Paweł Idczak
Kaliszkowice Kaliskie 149
63-510 Mikstat
tel. 603 842 573, 600 443 818

www.termo-strop.pl


ToKoEnergo

tokoenergo

Firma ToKoEnergo zajmująca się od 2009 roku sprzedażą i instalacją urządzeń do produkcji energii odnawialnej m.in. systemów fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych i metalowych wkrętów do ziemi firmy Krinner i firmy Bayo.s będące szybką w montażu i ekologiczną alternatywą betonowych fundamentów. Z wkrętami zaoszczędzą państwo czas potrzebny do wykonania fundamentów. Konstrukcja z wkrętów gotowa jest do natychmiastowego wykorzystania eliminując przerwę technologiczną w trakcie betonowania. Produkty są testowane na obciążeni nacisku, napięcie boczne i wyrywanie. Wkręty do ziemi są idealną opcją dla firm zajmujących się instalacją budowli publicznych, tj. przystanki, place zabaw, różnego rodzaju reklam na skwerach, masztów pod flagi, siłowni zewnętrznych, ogrodzeń wyposażenia parków, naziemnych instalacji fotowoltaicznych można je również stosować jako fundamenty pod domki i domy letniskowe do kotwiczenia hal namiotowych, namiotów, balonów reklamowych, balonów sportowych, przy osadzaniu płotów betonowych, drewnianych itp.. Montaż przebiega szybko, bez placu budowy, wykopów i betonowania bez względu na porę roku. W zależności od instalowanej konstrukcji stosujemy odpowiednią wielkość wkrętu, a jego montaż w podłożu wykonujemy przy pomocy ręcznego przyrządu, elektrycznej wkrętarki bądź samobieżnego urządzenia.

 


PROMETEUSZ

ul. Złotkowska 31
tel./fax: (0-63) 248 15 15
Sławomir Pawlak
62-570 Rychwał
kom: 0 607 29 49 50
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

prometeuszrychwal.pl

 


PLASMET - JESION Sp. J.

plasmet

ul. Radoszewskiego 19-21
62-800 Kalisz
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

www.plasmet.pl


MG OGRODY

mgogrody

MICHAŁ GRZESIAK

TELEFON: +48 512 237 246
ADRES: KALINÓWKA 143 C 21- 040 ŚWIDNIK
E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

MGOGRODY.PL

 


Wintact Sp. z o.o.

wintact

ul. Spółdzielców 11
62-850 Lisków
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

wintact.pl

 


Wróblewski Design

logowroblewski
Producent schodów i balustrad
Wróblewski Design
ul. Wrocławska 48
62-800 Kalisz
tel./fax 62 501 52 00
tel. kom. 506 082 335
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

wroblewskidesign.pl

Ta strona używa technologii "cookie" (ciasteczek). Więcej.

Czy zgadzasz się na ciasteczka z tej strony?