Targi budowlane

 Szanowni Państwo, wielkimi krokami zbliża się V jubileuszowa odsłona Targów Branży Budowlanej "Budujemy nowocześnie".  Już  14-15 kwietnia 2018 roku na Hali Widowiskowo Sportowej Kalisz Arena bedzie można zapoznać się z najnowszymi technologiami oraz rozwiazaniami stosowanymi w branży budowlanej.

Więcej…

Zwiedzający Targi

Serdecznie Państwa zapraszamy na V jubileuszową edycję Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, które odbędą się w dniach 14-15 kwietnia 2018 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej Kalisz - Arena przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24 ( dawna ul. Hanki Sawickiej), 62-800 Kalisz.

Więcej…

Projekt ogrodu za DARMO!

Projekt wymarzonego ogrodu za darmo- tylko na Targach Budowlanych w Kaliszu

 

Stworzenie pięknego i funkcjonalnego ogrodu nie należy do prostych zadań, dlatego warto powierzyć je fachowcom! Specjalnie dla Ciebie projekt- wizualizację wymarzonego ogrodu  może przygotować architekt krajobrazu na Targach Budowlanych w Kaliszu zupełnie za darmo!!!

Więcej…

Tomasz Jachimek poprowadzi IV edycję Targów

Tomasz jachimek - jeden z popularniejszych polskich prezenterów i kabareciarzy, postać znana i lubiana, poprowadzi najbliższą edycję Targów. Będzie więc okazja do spotkania go osobiście w kwietniowy weekend. Wiemy, że prywatnie Pan Tomasz nie tworzy nadmiernego dystansu, więc z pewnością będzie można zamienić z nim kilka słów, a może nawet zrobić pamiątkowe zdjęcie?

jachimek

Ta strona używa technologii "cookie" (ciasteczek). Więcej.

Czy zgadzasz się na ciasteczka z tej strony?