Targi budowlane

 Szanowni Państwo, wielkimi krokami zbliża się V jubileuszowa odsłona Targów Branży Budowlanej "Budujemy nowocześnie".  Już  14-15 kwietnia 2018 roku na Hali Widowiskowo Sportowej Kalisz Arena bedzie można zapoznać się z najnowszymi technologiami oraz rozwiazaniami stosowanymi w branży budowlanej.

Więcej…

Zwiedzający Targi

Serdecznie Państwa zapraszamy na V jubileuszową edycję Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, które odbędą się w dniach 14-15 kwietnia 2018 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej Kalisz - Arena przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24 ( dawna ul. Hanki Sawickiej), 62-800 Kalisz.

Więcej…

Projekt ogrodu za DARMO!

Projekt wymarzonego ogrodu za darmo- tylko na Targach Budowlanych w Kaliszu

 

Stworzenie pięknego i funkcjonalnego ogrodu nie należy do prostych zadań, dlatego warto powierzyć je fachowcom! Specjalnie dla Ciebie projekt- wizualizację wymarzonego ogrodu  może przygotować architekt krajobrazu na Targach Budowlanych w Kaliszu zupełnie za darmo!!!

Więcej…

Marzy Ci się nowy wystrój wętrza?

Odśwież swój dom na wiosnę - tylko na Targach Budowlanych w Kaliszu

 

Stworzenie pięknego i funkcjonalnego domu czy mieszkania to nie lada wyzwanie i nie należy do prostych zadań, dlatego warto powierzyć je specjalistom!

Przyjdź 1 lub 2 kwietnia 2017 na Targi Budowlane w Kaliszu do Hali Arena i zabierz ze sobą zdjęcia swojego wnętrza, które chcesz odświeżyć. A specjaliści z biura projektowego ESPEJA doradzą jak małym kosztem zmienić jego wygląd.

 

espeja

 

W raz z nadejściem wiosny zmień swóje wnetrze!

 

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w Kaliszu

1 i 2 kwietnia 2017 roku

Hala Kalisz Arena 

Ta strona używa technologii "cookie" (ciasteczek). Więcej.

Czy zgadzasz się na ciasteczka z tej strony?