Targi budowlane

 Szanowni Państwo, wielkimi krokami zbliża się V jubileuszowa odsłona Targów Branży Budowlanej "Budujemy nowocześnie".  Już  14-15 kwietnia 2018 roku na Hali Widowiskowo Sportowej Kalisz Arena bedzie można zapoznać się z najnowszymi technologiami oraz rozwiazaniami stosowanymi w branży budowlanej.

Więcej…

Zwiedzający Targi

Serdecznie Państwa zapraszamy na V jubileuszową edycję Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, które odbędą się w dniach 14-15 kwietnia 2018 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej Kalisz - Arena przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24 ( dawna ul. Hanki Sawickiej), 62-800 Kalisz.

Więcej…

Projekt ogrodu za DARMO!

Projekt wymarzonego ogrodu za darmo- tylko na Targach Budowlanych w Kaliszu

 

Stworzenie pięknego i funkcjonalnego ogrodu nie należy do prostych zadań, dlatego warto powierzyć je fachowcom! Specjalnie dla Ciebie projekt- wizualizację wymarzonego ogrodu  może przygotować architekt krajobrazu na Targach Budowlanych w Kaliszu zupełnie za darmo!!!

Więcej…

Nagrody czekają

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz to nie tylko najnowsze technologie i rozwiązania w branży budowlanej, ale równiez wiele atrakcji dla zwiedzających między innymi liczne konkursy z cennymi nagrodami.

Dla zwiedzających organizatorzy jak również wystawcy przygotowali szerego cennych nagród w tym:

  1. Kosiarka do trawy - Organizatorzy Targów
  2. Ekspres ciśnieniowy do kawy - Organiozatorzy Targów
  3. Biokominki -
  4. Zestaw wkrętów Krinner
  5. Wazon dekoracyjny
  6. Atrapy kamer - Lex
  7. voucher do SPA - K-fox - Libet
  8. Atrapy kamer przemysłoawych - Suntronic

 

Ta strona używa technologii "cookie" (ciasteczek). Więcej.

Czy zgadzasz się na ciasteczka z tej strony?